UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, tak... palenie gumy na asfalcie to "Terenowa gra sprawnościowa". W Elbągu mamy za mało motocykli isamochodow z dezelowanymi tłumnikami. I dlatego koniecznie potrzebne jest szkolenie z "Terenowej gry sprawnościowej", żeby do hałasu dodac jeszcze smród.