UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uff już myślałem ze znowu będą jeździć po wiejskich drogach w okolicach Sierpina, Wilkowa, Przezmarka i terroryzować mieszkańców szybką i niebezpieczną jazdą tymi wehikułami.
uff już myślałem ze znowu będą jeździć po wiejskich drogach w okolicach Sierpina, Wilkowa, Przezmarka i terroryzować mieszkańców szybką i niebezpieczną jazdą tymi wehikułami.