UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

uff już myślałem ze znowu będą jeździć po wiejskich drogach w okolicach Sierpina, Wilkowa, Przezmarka i terroryzować mieszkańców szybką i niebezpieczną jazdą tymi wehikułami.


Anuluj