UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, tak... palenie gumy na asfalcie to "Terenowa gra sprawnościowa". W Elbągu mamy za mało motocykli isamochodow z dezelowanymi tłumnikami. I dlatego koniecznie potrzebne jest szkolenie z "Terenowej gry sprawnościowej", żeby do hałasu dodac jeszcze smród.