UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jeszcze wkręcania wszechobecne o kolorach. Wszędzie próbowanie oswajania ludzi z tęcza i pokazanymi farbami ludźmi. Nawet na święto miasta próbóją nam ten badziewie przemycić. I nadal jako czterdziestolatek do zabawy dobrej trzeba opuścić to miasto bo i wyższe uczelnie i um dały się w walkę ideologii wciągnąć.
Czterdziestolatek