UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idź do dobrego psychiatry i się wyżal. Już trzeba naprawdę mieć zryty beret żeby krytykować kolory. Przestań dorabiać ideologię bo pomyślę żeś faszysta, twoim tokiem rozumowania.


Anuluj