UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I jeszcze wkręcania wszechobecne o kolorach. Wszędzie próbowanie oswajania ludzi z tęcza i pokazanymi farbami ludźmi. Nawet na święto miasta próbóją nam ten badziewie przemycić. I nadal jako czterdziestolatek do zabawy dobrej trzeba opuścić to miasto bo i wyższe uczelnie i um dały się w walkę ideologii wciągnąć.
Czterdziestolatek