Wyrok za jazdę bez uprawnień

16
01.07.2020
Wyrok za jazdę bez uprawnień
Sąd Rejonowy w Elblągu wydał wyrok w sprawie kierującego, który jechał bez uprawnień. Ukarany stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Policjanci ostrzegają przed brawurą.

44-latek, który 16 listopada ubiegłego roku jechał audi w Raczkach Elbląskich nie miał prawa jazdy. Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo, na szczęście nic poważnego się nie stało. Sąd skazał go na tysiąc zł grzywny oraz roczny zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W tym przypadku dopiero po wskazanym przez sąd okresie będą mógł starać się o uprawnienia. Jeżeli w tym okresie zostanie zatrzymany za kierownicą, wówczas odpowie za przestępstwo.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zakaz prowadzenia poazdów mechanicznych, skoro nie ma uprawnień do ich prowadzenia.
(2020.07.01)
Gość zdolny mógłby w miesiąc zrobić nowe, a tak ma zakaz
Struś (2020.07.01)
"W tym przypadku dopiero po wskazanym przez sąd okresie będą mógł starać się o uprawnienia"Czy ktoś to czyta przed puszczeniem w eter ???
(2020.07.01)

info

5  
  1
1000 zł. .. to wyrok, czy nagroda? Bo takie kary nie odstraszają nikogo.
Gosc1239 (2020.07.01)
Policjanci ostrzegają przed brawurą - Panowie policjanci, wy nie ostrzegajcie tylko weźcie się w końcu za konkretną robotę w szczególności poza Elblągiem, bo najwięcej chyba tego dziadostwa jest na obrzeżach miasta!
(2020.07.01)
@Gosc1239 - Rzeczywiście w takim przypadku powinien być dużo surowszy wyrok. Zastanawiam się dlaczego sądy są tak bardzo pobłażliwi??? Wyrok musii dęb*la mocno zaboleć, żeby długo o tym nie zapomniał.
(2020.07.01)
Właśnie Wikrowo i Wiktorowo tragedia.
(2020.07.01)
Tyle apeli o kontrole w konkretnych miejscowościach a oni oporni na zgłaszanie jak beton. Może czekają aż zdarzy się tragedia w tych mniejszych miejscowościach ?. .
(2020.07.02)

info

5  
  0
Jakąś dziwną tą Policję mamy? Niby policja a nie policja? Przecież oni od tego są, aby nieprawidłowości likwidować dla dobra społeczeństwa. .. tak mi się wydaje! Weźmy Gronowo Elbląskie, cała masa zgłoszeń i co??? I nic ! Czyżby posterunek w GE został zlikwidowany, czy też są tam leniwi policjanci? Dwie często wymieniane miejscowości też należą do GE,
(2020.07.02)
No właśnie, ludzie piszą, zgłaszają a towarzystwo z Wiktorowa dalej zap. .la. .. .!!!! Brawo policja !!!
pochwała (2020.07.02)