UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakąś dziwną tą Policję mamy? Niby policja a nie policja? Przecież oni od tego są, aby nieprawidłowości likwidować dla dobra społeczeństwa. .. tak mi się wydaje! Weźmy Gronowo Elbląskie, cała masa zgłoszeń i co??? I nic ! Czyżby posterunek w GE został zlikwidowany, czy też są tam leniwi policjanci? Dwie często wymieniane miejscowości też należą do GE,