UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie, ludzie piszą, zgłaszają a towarzystwo z Wiktorowa dalej zap. .la. .. .!!!! Brawo policja !!!

pochwała

Anuluj