A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Faktycznie posterunek w GE nie istnieje jakieś 5-6 lat.
Na stronie KMP Elbląg jeszcze istnieje REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM. Nawet już od dawna nieaktualny szef pan Cywiński widnieje. Po takich niby drobnostkach możemy mniemać jak to jednostka jest, totalny bałagan!
Na stronie REWIR III DZIELNICOWYCH W GRONOWIE ELBLĄSKIM szefem widnieje pan Pacanek, to w końcu jak jest aktualna prawda?
oni sami nie wiedzą jaka jest prawda skoro mają taki bałagan i tacy mają egzekwować prawo. Dno i wodorosty.
Właśnie Wikrowo i Wiktorowo tragedia!!!!! Chuliganeria z tych wiosek w nocy dalej uprzykrza życie mieszkańców, cały czas czekamy aż policja podziękuje im za te ekscesy, które urządzają sobie w weekendowe noce.
@pochwała - Przyłączam się do pochwał - Brawo Policja !!!!!