UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policjanci ostrzegają przed brawurą - Panowie policjanci, wy nie ostrzegajcie tylko weźcie się w końcu za konkretną robotę w szczególności poza Elblągiem, bo najwięcej chyba tego dziadostwa jest na obrzeżach miasta!


Anuluj