Wybrany wątek opinii
Policjanci ostrzegają przed brawurą - Panowie policjanci, wy nie ostrzegajcie tylko weźcie się w końcu za konkretną robotę w szczególności poza Elblągiem, bo najwięcej chyba tego dziadostwa jest na obrzeżach miasta!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Właśnie Wikrowo i Wiktorowo tragedia.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0