Wybrany wątek opinii

Policjanci ostrzegają przed brawurą - Panowie policjanci, wy nie ostrzegajcie tylko weźcie się w końcu za konkretną robotę w szczególności poza Elblągiem, bo najwięcej chyba tego dziadostwa jest na obrzeżach miasta!
(2020.07.01)
Właśnie Wikrowo i Wiktorowo tragedia.
(2020.07.01)
Powrót do komentarzy