Wybrany wątek opinii
No właśnie, ludzie piszą, zgłaszają a towarzystwo z Wiktorowa dalej zap. .la. .. .!!!! Brawo policja !!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@pochwała - Przyłączam się do pochwał - Brawo Policja !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0