UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc1239 - Rzeczywiście w takim przypadku powinien być dużo surowszy wyrok. Zastanawiam się dlaczego sądy są tak bardzo pobłażliwi??? Wyrok musii dęb*la mocno zaboleć, żeby długo o tym nie zapomniał.


Anuluj