Kierujący z promilami

10
25.11.2020
Kierujący z promilami
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci w ciągu minionej doby zatrzymali dwóch kierujących, u których po badaniu stwierdzono w organizmie alkohol. Jeden z nich miał 0,62, drugi 1,20 promila alkoholu w organizmie.

Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany do kontroli w Pasłęku na ul. Kopernika, gdy kierował oplem astrą. Badanie alkotestem wykazało 0,62 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał.

Inny kierujący został zatrzymany chwilę po północy na ul. Lotniczej w Elblągu. 38-latek kierował renault clio. Badanie alkotestem wykazało 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Obaj kierujący odpowiedzą za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Na wiochach to normalne że śmigają nawaleni !!! Za mało patroli jest poza miastem wieczorami !!!!
Poinformowany (2020.11.25)

info

4  
  2
Karać dotkliwie !!!! Cały czas piją i jeżdżą !!!! Za mało Policji wieczorami na wsiach !!!! Policja powinna się zainteresować okolicami Markus Zwierzna !!!! Tam jest pełno pijących którzy jeżdżą samochodami !!!!
(2020.11.25)
Jak widać (po artykule i nie tylko)najbardziej owocne są kontrole w wiosce Elbląg i tuż, tuż dalej mniejsza wiocha czyt. Pasłęk. Pracuję na obrzeżach Elbląga, i często z rana cuchnie oparami nie przetrawionego alkoholu od tych przyjeżdżających właśnie z miasta, nie z okolicznych wiosek. I dziw mnie bierze jak im się to udaje, gdzie jest wtedy policja?, a wystarczyło by ustawić między 6 a 7-ą rano na drogach wylotowych patrole, które przy okazji wyeliminowali by, ,miszczów''jeżdżących 100-120 i więcej na 50-ce ew na 60/h
(2020.11.25)
Tam panuje specyficzny mikroklimat sprzyjający przekłamaniu urządzenia pomiarowego jakim jest alkomat na korzyść kierującego.
(2020.11.25)
Dziwne, że ostatnio była akcja powiat i co? Znowu się nie chciało dupek ruszyć i postać trochę w odpowiednich miejscach przy wioskach, pewnie za zimno było albo na górze kazali to jeździli bez sensu. Oj niedobrze panowie!
znowu wielka lipa (2020.11.25)

info

2  
  0
Jak zwykle cieniutko, pewnie nasi funkcjonariusze zwalą winę na koronkę!
(2020.11.25)
Wtorek!
(2020.11.25)
Sad i tak ma co robić.
(2020.11.25)
Żniwo w weekendy, dożynki w poniedziałek.
(2020.11.25)
W Dabrowie na jodlowej Andrzej U. często jeździ nawalony I nic z Tym Gadem nie robi
HARYJO (2020.11.26)

info

1  
  1