Wybrany wątek opinii

Jak zwykle cieniutko, pewnie nasi funkcjonariusze zwalą winę na koronkę!
(2020.11.25)
Wtorek!
(2020.11.25)
Sad i tak ma co robić.
(2020.11.25)
Żniwo w weekendy, dożynki w poniedziałek.
(2020.11.25)
Powrót do komentarzy