UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne, że ostatnio była akcja powiat i co? Znowu się nie chciało dupek ruszyć i postać trochę w odpowiednich miejscach przy wioskach, pewnie za zimno było albo na górze kazali to jeździli bez sensu. Oj niedobrze panowie!
znowu wielka lipa