UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne, że ostatnio była akcja powiat i co? Znowu się nie chciało dupek ruszyć i postać trochę w odpowiednich miejscach przy wioskach, pewnie za zimno było albo na górze kazali to jeździli bez sensu. Oj niedobrze panowie!

znowu wielka lipa

Anuluj