UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Karać dotkliwie !!!! Cały czas piją i jeżdżą !!!! Za mało Policji wieczorami na wsiach !!!! Policja powinna się zainteresować okolicami Markus Zwierzna !!!! Tam jest pełno pijących którzy jeżdżą samochodami !!!!


Anuluj