UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Karać dotkliwie !!!! Cały czas piją i jeżdżą !!!! Za mało Policji wieczorami na wsiach !!!! Policja powinna się zainteresować okolicami Markus Zwierzna !!!! Tam jest pełno pijących którzy jeżdżą samochodami !!!!