UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak widać (po artykule i nie tylko)najbardziej owocne są kontrole w wiosce Elbląg i tuż, tuż dalej mniejsza wiocha czyt. Pasłęk. Pracuję na obrzeżach Elbląga, i często z rana cuchnie oparami nie przetrawionego alkoholu od tych przyjeżdżających właśnie z miasta, nie z okolicznych wiosek. I dziw mnie bierze jak im się to udaje, gdzie jest wtedy policja?, a wystarczyło by ustawić między 6 a 7-ą rano na drogach wylotowych patrole, które przy okazji wyeliminowali by, ,miszczów''jeżdżących 100-120 i więcej na 50-ce ew na 60/h