UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wiochach to normalne że śmigają nawaleni !!! Za mało patroli jest poza miastem wieczorami !!!!
Poinformowany
Na wiochach to normalne że śmigają nawaleni !!! Za mało patroli jest poza miastem wieczorami !!!!
Poinformowany