UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwne, że ostatnio była akcja powiat i co? Znowu się nie chciało dupek ruszyć i postać trochę w odpowiednich miejscach przy wioskach, pewnie za zimno było albo na górze kazali to jeździli bez sensu. Oj niedobrze panowie!

znowu wielka lipa