UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Karać dotkliwie !!!! Cały czas piją i jeżdżą !!!! Za mało Policji wieczorami na wsiach !!!! Policja powinna się zainteresować okolicami Markus Zwierzna !!!! Tam jest pełno pijących którzy jeżdżą samochodami !!!!