4-latek został bez opieki na Malborskiej

13
10.11.2025
4-latek został bez opieki na Malborskiej
Fot. KMP Elbląg
4-letni malec bez opieki został bez opieki na ul Malborskiej. Zauważył go pewien mężczyzna (funkcjonariusz Służby Więziennej) i zadzwonił pod numer 112.

Zdarzenie miało miejsce w okolicach ul. Malborskiej. Jak się okazało, 4-latek odszedł od matki, która w tym czasie zajęła się drugim dzieckiem. Po chwili spostrzegła, że nie ma chłopca. Ten doszedł sam w okolice przystanku autobusowego. Tam został objęty opieką przez mężczyznę, który jadąc autem zauważył samotnego malca.

Po około 10 minutach na przystanku pojawiła się matka, która szukała synka. Dziecko przekazano matce. Kobieta najprawdopodobniej nie zdawała sobie sprawy, że jej brak uwagi stworzył zagrożenie dla dziecka.

inf. KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak na Malborskiej, to nic dziwnego.
(2025.11.10)
Fakt, nie takie rzeczy tam się dzieją...
Soter (2025.11.10)
"bez opieki został bez opieki"-?
(2025.11.10)

info

8  
  3
Tutaj to codzienność. Tutaj to już samodzielne dziecko. Pewnie wysłali po piwo na zeszyt bo sami nie mieli siły.
(2025.11.11)

info

6  
  5
Jak miałem 4 lata to już na trzepaku fikołki wywijałem a teraz płacz bo się oddalił.
(2025.11.11)
👏
(2025.11.11)
Były kiedyś czasy, że dzieci na podwórkach nie potrzebowały jakiejś szczególnej opieki, gdy pieski faszystom nie przeszkadzały, a dziś, panie dziejku, klatki do zabaw, nianie albo znudzeni rodzice ze smartfonami. Nie wiem, czy prawnuków doczekam, ale tym zaśpiewałabym "Nie przychodź ty mała na świat... ".
Medium (2025.11.11)
A nie cieszycie się moi drodzy z tego że dwuosobowy zespół prasowy KM Policji w Elblągu komunikuje tak ważne wydarzenia zainicjowane przez dzielnego Malca ? Naprawdę nie przyszło Wam do głowy jak bezpiecznym miastem jest Elbląg skoro o tak w istocie prozaicznym wydarzeniu rozpisują się nasi Policjanci ? Chciałby żeby nigdy nie pojawiały się z Elbląga innego rodzaju wiadomości niż takie bo to najlepsze świadectwo pracy wszystkich służb mundurowych ale i tych bez-mundurowych bo gdyby ktoś miał wątpliwość Elbląg jest pod nadzorem kontrwywiadowczym i jako siedziba Sztabu WP i jako siedziba sztabu wojsk NATO. Naprawdę chciałbym czytać tylko o tym że ktoś zaopiekował się zagubionym dzieckiem czy że gdzieś zarekwirowano automatu hazardowe i tego typu komunikatów naszym dzielnym oficerom prasowym życzę do końca służby....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.11)

info

2  
  1
Nigdzie to nic dziwnego - praca Mamy to dwa etaty i to na akord. Rozumiem że uważacie że Malborska to jakaś patologia ale proponuje bez podtekstów bo takie zdarzenia to rzecz normalna w każdej dzielnicy i każdej rodzinie. Acz smutno że rodzin wielodzietnych ubywa.... Na bohaterki popyt minął....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.11)
Tego Mariusza to znowu do klawiatury dopuścili? Żeby jeszcze miał coś ciekawego do napisania, ale nie - jak zwykle, logorea. Niezależnie od tematu wyjściowego.
(2025.11.11)

info

0  
  0