UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie cieszycie się moi drodzy z tego że dwuosobowy zespół prasowy KM Policji w Elblągu komunikuje tak ważne wydarzenia zainicjowane przez dzielnego Malca ? Naprawdę nie przyszło Wam do głowy jak bezpiecznym miastem jest Elbląg skoro o tak w istocie prozaicznym wydarzeniu rozpisują się nasi Policjanci ? Chciałby żeby nigdy nie pojawiały się z Elbląga innego rodzaju wiadomości niż takie bo to najlepsze świadectwo pracy wszystkich służb mundurowych ale i tych bez-mundurowych bo gdyby ktoś miał wątpliwość Elbląg jest pod nadzorem kontrwywiadowczym i jako siedziba Sztabu WP i jako siedziba sztabu wojsk NATO. Naprawdę chciałbym czytać tylko o tym że ktoś zaopiekował się zagubionym dzieckiem czy że gdzieś zarekwirowano automatu hazardowe i tego typu komunikatów naszym dzielnym oficerom prasowym życzę do końca służby....
MariuszLewandowski-Fc