UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tego Mariusza to znowu do klawiatury dopuścili? Żeby jeszcze miał coś ciekawego do napisania, ale nie - jak zwykle, logorea. Niezależnie od tematu wyjściowego.


Anuluj