Wybrany wątek opinii

Jak na Malborskiej, to nic dziwnego.
(2025.11.10)
Fakt, nie takie rzeczy tam się dzieją...
Soter (2025.11.10)
Nigdzie to nic dziwnego - praca Mamy to dwa etaty i to na akord. Rozumiem że uważacie że Malborska to jakaś patologia ale proponuje bez podtekstów bo takie zdarzenia to rzecz normalna w każdej dzielnicy i każdej rodzinie. Acz smutno że rodzin wielodzietnych ubywa.... Na bohaterki popyt minął....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.11)
Powrót do komentarzy