Wybrany wątek opinii
Jak na Malborskiej, to nic dziwnego.
Do moderacji
Odpowiedz
14
8
Fakt, nie takie rzeczy tam się dzieją...
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
Nigdzie to nic dziwnego - praca Mamy to dwa etaty i to na akord. Rozumiem że uważacie że Malborska to jakaś patologia ale proponuje bez podtekstów bo takie zdarzenia to rzecz normalna w każdej dzielnicy i każdej rodzinie. Acz smutno że rodzin wielodzietnych ubywa.... Na bohaterki popyt minął....
Do moderacji
Odpowiedz
5
0