UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdzie to nic dziwnego - praca Mamy to dwa etaty i to na akord. Rozumiem że uważacie że Malborska to jakaś patologia ale proponuje bez podtekstów bo takie zdarzenia to rzecz normalna w każdej dzielnicy i każdej rodzinie. Acz smutno że rodzin wielodzietnych ubywa.... Na bohaterki popyt minął....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj