A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zniknął kiedy zajmowała się drugim dzieckiem... Bardzo nieporadna matka skoro nie potrafi upilnować dwójki dzieci. Biedne dziecko, przypuszczam, że w domu sam się sobą zajmuje, bo mamusia nie poświęca mu zbytnio uwagi.
@Medium - Poczytaj o morderstwach, zniknięciach dzieci w naszym kraju w latach 70/80.Prawda jest taka że wszyscy żyli w czarnej d.. p.. ie i nie wiedzieli za bardzo co się dzieje w kraju (brak tv, brak telefonu a gazety zbytnio nie pisały o takich sprawach) to, że nic ci się nie stało to kwestia szczęścia, a nie czasów, bo niektórzy takiego farta nie mieli
Nie przeczę, znam dzisiejsze realia, ale one są smutne i depresyjne. Pozdrawiam serdecznie!