Sylwester w teatrze

17
01.12.2006
Po raz pierwszy w swojej historii Teatr Dramatyczny w Elblągu zaprasza na Wieczór Sylwestrowy. Goście będą mogli obejrzeć specjalną wersję spektaklu „Okno na parlament”, a także wygrać atrakcyjne nagrody.
Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, by elbląski teatr zapraszał publiczność na Wieczór Sylwestrowy. - W innych miastach od lat teatry organizują takie wieczory, zresztą z powodzeniem - mówi dyrektor elbląskiej sceny Mirosław Siedler. - Pomyśleliśmy więc, czemu nie. My też zorganizujemy Sylwestra. 31 grudnia o godz. 20 rozpocznie się na dużej scenie spektakl „Okno na parlament”. To znana widzom, znakomicie opowiedziana farsa, której bohaterem jest minister w angielskim rządzie. Rzecz zaczyna się pozornie zwyczajnie: minister umawia się na potajemną randkę z sekretarką szefa opozycji. Hotelowe spotkanie zaowocuje splotem niezwykłych wydarzeń, o których, gdyby dowiedział się świat, pozycja Partii Pracy... ba! całego rządu - byłaby zagrożona. W oknie apartamentu hotelowego znajdują zwłoki mężczyzny. No i po chwili rusza lawina najbardziej niewiarygodnych wydarzeń. - Temat sztuki - romans z młodą dziewczyną, sekretarką szefa opozycyjnej partii - w świetle ostatnich wydarzeń, w których główne role grają liderzy jednej z partii koalicyjnych w polskim rządzie, jest jak najbardziej aktualny - dodaje dyrektor Siedler. Sylwestrowy spektakl będzie obfitował w zaskakujące momenty nie tylko wynikające ze scenariusza. - Będzie zręcznie przetykany piosenkami z innych spektakli, m.in. „Edith i Marlene”, „Cafe Sax” czy „Pod niebem Paryża w Cafe Sax” - mówi Mirosław Siedler. Podczas Wieczoru Sylwestrowego w teatrze odbędzie się również loteria, w której nagrodami będą m.in. kosmetyki, zaproszenia na spektakle, kalendarz teatralny i wiele innych atrakcyjnych fantów. Zabawa zakończy się ok. godz. 23 tradycyjną lampką szampana. Bilet wstępu na sylwestrowy wieczór w teatrze kosztuje 50 zł. Jednak przewidziane są atrakcyjne rabaty. - Panowie o imieniu Sylwester mają prawo do nabycia biletu dla siebie za złotówkę, zaś dla osoby towarzyszącej w normalnej cenie - mówi dyrektor Mirosław Siedler. - Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o osoby, które urodziły się 31 grudnia. Z dyrektorem Teatru Dramatycznego Mirosławem Siedlerem rozmawiała Marta Hajkowicz:
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a co z tymi osobami, które mają na imię sylwia i urodziły się 30. grudnia? ;>
ta właśnie (2006.12.15)

info

0  
  0
A jeśli osoba towarzysząca panu o imieniu Sylwester, urodziła się 31 grudnia? Czy ma płacić jako osoba towarzysząca normalną cenę, czy też może skorzystać z wersji za złotówkę???
urodzona 31 grudnia (2006.12.15)

info

0  
  0
Mamy teatr,to fajnie,tylko nie wiadomo jak dlugo,znowu olsztynskie lapska probuja polaczyc dramatyczny z CKiWM Światowid,to zwykle swinstwo,nie dajmy sie burakom.
alfik (2006.12.18)

info

0  
  0
Ja już mam kupione bilety na sylwestra w Teatrze i jestem zadowolona z tego faktu!:-) Do podobnej decyzji zachęcam innych:-) Naprawdę będzie fantastycznie:)
aniolek258 (2006.12.19)

info

0  
  0
aniołku skąd wiesz że będzie fantastycznie ,przecież to poraz pierwszy w Teatrze
(2006.12.19)

info

0  
  0
Przecież fakt, że sylwester w teatrze jest organizowany po raz pierwszy nie ma żadnego znaczenia. Atmosfera zależy od publiczności i od realizatorów. Spektakl jest świetny, bo widziałam go już, a wszystkie inne dodatki to tylko kwestia dogrania tych rzeczy, połączenia w całość, tak aby wszystko było spójne i dobrze wyszło, a o to się już nie martwię, gdyż nasz teatr naprawdę potrafi zrobić wszystko tak, jak sobie zaplanuje, to znaczy najlepiej jak umie i tak, by publiczność nie żałowała pieniędzy wydanych na bilet.
aniolek258 (2006.12.19)

info

0  
  0
Ten spektakl nie jest wart nawet 10 zł., a co dopiero 50 zł.
(2006.12.19)

info

0  
  0
Jeżeli piszesz drogi anonimie,ze spektakl nie jest wart nawet 10zl to albo wcale na nim nie byles albo poprostu go nie zrozumiales?!Mnie osobiscie bardzo sie podobał.
ona (2006.12.20)

info

0  
  0
a mi się nie podobał
(2006.12.20)

info

0  
  0
a poza tym to nie mrożek tylko farsa, więc chyba nikt nie powinien miec problemów ze zrozumieniem, jeśli właściwie odbieram sugestie "onej"
(2006.12.20)

info

0  
  0