UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli piszesz drogi anonimie,ze spektakl nie jest wart nawet 10zl to albo wcale na nim nie byles albo poprostu go nie zrozumiales?!Mnie osobiscie bardzo sie podobał.
ona
Jeżeli piszesz drogi anonimie,ze spektakl nie jest wart nawet 10zl to albo wcale na nim nie byles albo poprostu go nie zrozumiales?!Mnie osobiscie bardzo sie podobał.
ona