UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli piszesz drogi anonimie,ze spektakl nie jest wart nawet 10zl to albo wcale na nim nie byles albo poprostu go nie zrozumiales?!Mnie osobiscie bardzo sie podobał.

ona

Anuluj