UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy teatr,to fajnie,tylko nie wiadomo jak dlugo,znowu olsztynskie lapska probuja polaczyc dramatyczny z CKiWM Światowid,to zwykle swinstwo,nie dajmy sie burakom.
alfik
Mamy teatr,to fajnie,tylko nie wiadomo jak dlugo,znowu olsztynskie lapska probuja polaczyc dramatyczny z CKiWM Światowid,to zwykle swinstwo,nie dajmy sie burakom.
alfik