UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy teatr,to fajnie,tylko nie wiadomo jak dlugo,znowu olsztynskie lapska probuja polaczyc dramatyczny z CKiWM Światowid,to zwykle swinstwo,nie dajmy sie burakom.

alfik

Anuluj