UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież fakt, że sylwester w teatrze jest organizowany po raz pierwszy nie ma żadnego znaczenia. Atmosfera zależy od publiczności i od realizatorów. Spektakl jest świetny, bo widziałam go już, a wszystkie inne dodatki to tylko kwestia dogrania tych rzeczy, połączenia w całość, tak aby wszystko było spójne i dobrze wyszło, a o to się już nie martwię, gdyż nasz teatr naprawdę potrafi zrobić wszystko tak, jak sobie zaplanuje, to znaczy najlepiej jak umie i tak, by publiczność nie żałowała pieniędzy wydanych na bilet.

aniolek258

Anuluj