UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a poza tym to nie mrożek tylko farsa, więc chyba nikt nie powinien miec problemów ze zrozumieniem, jeśli właściwie odbieram sugestie "onej"


Anuluj