UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już mam kupione bilety na sylwestra w Teatrze i jestem zadowolona z tego faktu!:-) Do podobnej decyzji zachęcam innych:-) Naprawdę będzie fantastycznie:)
aniolek258
Ja już mam kupione bilety na sylwestra w Teatrze i jestem zadowolona z tego faktu!:-) Do podobnej decyzji zachęcam innych:-) Naprawdę będzie fantastycznie:)
aniolek258