UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja już mam kupione bilety na sylwestra w Teatrze i jestem zadowolona z tego faktu!:-) Do podobnej decyzji zachęcam innych:-) Naprawdę będzie fantastycznie:)

aniolek258

Anuluj