17
01.12.2006

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no anonimie jeśli w sylwestra chcesz iść na Mrożka to idź i nie opowiadaj o swych problemach całemu światu... masz problemy napisz do "Przyjaciółki" a innym daj żyć i cieszyc się życiem!!! ja też z przyjaciółmi wybieramy się do teatru i wierzę, że będzie wyjątkowo miło!
Marceli (2006.12.20)

info

0  
  0
Jasne że nie Mrożek w Sylwestra, ale np. kolacja dla głupca. Wspanialy spektakl,i wspaniale gra Pan Dyr.Siedler
(2006.12.21)

info

0  
  0
Anonimie-mysle ze dobrze mnie zrozumiales.Rozumiem gusta sa rozne ale jak mozesz mowic ze spektakl nie jest wart nawet 10 zl?Za samą pracę,ktora wkladaja aktorzy i inni pracownicy przed każdym spektaklem jest on wart o wiele wiecej.
ona (2006.12.21)

info

0  
  0
Ciekawe o ktorej skonczy sie ten spektakl sylwestrowy. Bo słyszałem, że przed pólnocą? Super pomysl. Akurat zdązy się na powitanie N.R. na Placu z panem Bocianem.
Tryk (2006.12.28)

info

0  
  0
a moim zdaniem Siedler się nie postarał wcale, bo jeśli już tak bardzo chce dorównać klasą innym teatrom w kraju, to powinien dać zgodę na inny spektakl.... "okno..." to źle wybrane menu ( moim zdaniem podkreślam) ale cóż.... ojcu dyrektorowi strach posdkakiwać! ja już swoje o tym wiem..... a do tych, co tak płaczą, że nie wolno oddawać Olsztynowi naszego teatru powiem, że on już dawno nie jest nasz, a ojciec dyrektor to olsztyniak ;P bllleeee
zniesmaczona teatromanka (2006.12.30)

info

0  
  0
a moim zdaniem spektakl był bardzo na czasie . Właśnie wróciłam z Sylwestra w Teatrze - braw Panie Dyrektorze stworzył Pan w Elblągu coś czego brak doskwierał wielu myślę. Bo nie każdy idzie na bal czy też na prywatkę. Bawiła się w teatrze wraz z przyjaciółmi bardzo dobrze może trochę mało piosenek szczególnie tych ukochanych Osieckiej, ale rozumiemy że limit czasowy a cały spektakl musiał być. Polecam wszystkim na przyszły rok Do Siego Roku dla Elbląskiego Teatru życzy sympatyczka
(2007.01.01)

info

0  
  0
Było świetnie. Brawa za pomysł i wykonanie. Oby tak dalej...
(2007.01.02)

info

0  
  0