UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jeśli osoba towarzysząca panu o imieniu Sylwester, urodziła się 31 grudnia? Czy ma płacić jako osoba towarzysząca normalną cenę, czy też może skorzystać z wersji za złotówkę???

urodzona 31 grudnia

Anuluj