UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jeśli osoba towarzysząca panu o imieniu Sylwester, urodziła się 31 grudnia? Czy ma płacić jako osoba towarzysząca normalną cenę, czy też może skorzystać z wersji za złotówkę???
urodzona 31 grudnia
A jeśli osoba towarzysząca panu o imieniu Sylwester, urodziła się 31 grudnia? Czy ma płacić jako osoba towarzysząca normalną cenę, czy też może skorzystać z wersji za złotówkę???
urodzona 31 grudnia