„Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy” w Kinie Światowid o tydzień dłużej

6
05.01.2016
„Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy” w Kinie Światowid o tydzień dłużej
Najbardziej oczekiwany film ostatnich lat - „Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy” w Kinie Światowid będzie grany o tydzień dłużej, do 14 stycznia.
Akcja „Przebudzenia mocy” osadzona jest około trzydzieści lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”. Chronologicznie była to szósta część cyklu, ale powstała jako trzecia. Miała premierę w 1983 r. Film zakończył się śmiercią Dartha Vadera, który broniąc swojego syna Luka przed Imperatorem porzucił Ciemną Stronę Mocy.
   W obsadzie są aktorzy znani z pierwszej odsłony cyklu, czyli Harrison Ford – Han Solo, Carrie Fisher – księżniczka Leia oraz Mark Hamill – Luke Skywalker. Do ekipy dołączyli m.in. Daisy Ridley, John Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Adam Driver, Lupita Nyong'o and Gwendoline Christie. Reżyserem jest J.J. Abrams, który ma na swoim koncie m.in. wyreżyserowanie dwóch filmów z serii „Star Trek”.
   John Williams ponownie skomponował ścieżkę dźwiękową, a twórca "Gwiezdnych wojen" George Lucas pomagał jako kreatywny konsultant.
   
   reżyseria: J.J. Abrams
   scenariusz: Lawrence Kasdan, J.J. Abrams, Michael Arndt
   gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
   produkcja: USA, Wielka Brytania
   czas trwania: 2 godz. 16 min.
   materiały: dystrybutor filmu
   
   Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem:http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/.
   
Edyta Bugowska, CSE Światowid

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

XXI wiek i napisy na filmie, takie cuda tylko w polsce
(2016.01.05)

info

1  
  6
Osobiście wybieram 2D i napisy. Właśnie po to są dostępne różne wersje by dogodzić wszystkim oglądającym.
............................. (2016.01.05)

info

6  
  0
Tylko filmy z napisami, XXI wiek i ludzie czytać nie umieją, masakra.
(2016.01.05)

info

3  
  0
Szczerze nie polecam tego kina. W drugi dzień świąt poszedłem z synem na seans ( niepełnoletnim ). Popcorn, nachosy, piwo, alkohol przyniesiony z zewnątrz. Co chwila wycieczki do toalety, niewybredne komentarze i śmiechy podchmielonych widzów. Tragedia!!!
ogonek (2016.01.06)

info

0  
  5
Byłem - kultura. Nie chodzę do miltiszitu włąśnie dlatego, że wpi3rnicza się tam masowo popcorn, szeleści, i masa gimbazy. Poza tym - nie lubięwspierać bezrobocia w naszym mieście (kasa z multikina ląduje na Kajmanach, jak z każdej korporacji - proste).
AspartamE951 (2016.01.06)

info

2  
  0
ten ogonek to chyba pracownik multikina;p przecież wiadomo, że jest odwrotnie. PS. Mnie Star Wars'y wkurzają z polskim (czy jakimkolwiek) dubbingiem - bardziej przypomina mi to wtedy film dla dzieci z "Teleranka";)
(2016.01.06)

info

3  
  0