UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ten ogonek to chyba pracownik multikina;p przecież wiadomo, że jest odwrotnie. PS. Mnie Star Wars'y wkurzają z polskim (czy jakimkolwiek) dubbingiem - bardziej przypomina mi to wtedy film dla dzieci z "Teleranka";)