UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szczerze nie polecam tego kina. W drugi dzień świąt poszedłem z synem na seans ( niepełnoletnim ). Popcorn, nachosy, piwo, alkohol przyniesiony z zewnątrz. Co chwila wycieczki do toalety, niewybredne komentarze i śmiechy podchmielonych widzów. Tragedia!!!
ogonek