UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem - kultura. Nie chodzę do miltiszitu włąśnie dlatego, że wpi3rnicza się tam masowo popcorn, szeleści, i masa gimbazy. Poza tym - nie lubięwspierać bezrobocia w naszym mieście (kasa z multikina ląduje na Kajmanach, jak z każdej korporacji - proste).

AspartamE951