UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem - kultura. Nie chodzę do miltiszitu włąśnie dlatego, że wpi3rnicza się tam masowo popcorn, szeleści, i masa gimbazy. Poza tym - nie lubięwspierać bezrobocia w naszym mieście (kasa z multikina ląduje na Kajmanach, jak z każdej korporacji - proste).

AspartamE951

Anuluj