UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem - kultura. Nie chodzę do miltiszitu włąśnie dlatego, że wpi3rnicza się tam masowo popcorn, szeleści, i masa gimbazy. Poza tym - nie lubięwspierać bezrobocia w naszym mieście (kasa z multikina ląduje na Kajmanach, jak z każdej korporacji - proste).
AspartamE951