UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczerze nie polecam tego kina. W drugi dzień świąt poszedłem z synem na seans ( niepełnoletnim ). Popcorn, nachosy, piwo, alkohol przyniesiony z zewnątrz. Co chwila wycieczki do toalety, niewybredne komentarze i śmiechy podchmielonych widzów. Tragedia!!!

ogonek

Anuluj