UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze nie polecam tego kina. W drugi dzień świąt poszedłem z synem na seans ( niepełnoletnim ). Popcorn, nachosy, piwo, alkohol przyniesiony z zewnątrz. Co chwila wycieczki do toalety, niewybredne komentarze i śmiechy podchmielonych widzów. Tragedia!!!
ogonek