UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osobiście wybieram 2D i napisy. Właśnie po to są dostępne różne wersje by dogodzić wszystkim oglądającym.
.............................
Osobiście wybieram 2D i napisy. Właśnie po to są dostępne różne wersje by dogodzić wszystkim oglądającym.
.............................