UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ten ogonek to chyba pracownik multikina;p przecież wiadomo, że jest odwrotnie. PS. Mnie Star Wars'y wkurzają z polskim (czy jakimkolwiek) dubbingiem - bardziej przypomina mi to wtedy film dla dzieci z "Teleranka";)


Anuluj