UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety lokalizacja niezbyt fortunna. Łęczycka Bema wiecznie zakorkowane bez możliwości utworzenia korytarza. Brak szybkiej alternatywnej drogi. A co w okresie Święta zmarłych?
3dan
Niestety lokalizacja niezbyt fortunna. Łęczycka Bema wiecznie zakorkowane bez możliwości utworzenia korytarza. Brak szybkiej alternatywnej drogi. A co w okresie Święta zmarłych?
3dan