UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zburzyć część domów ulice poszerzyć i po problemie na ul łęczyckiej ckiej. A na miejsce po straży na ul Bema baza pogotowia i dyspozytornia.


Anuluj