UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten, który podjął decyzję o lokalizacji straży w tym miejscu powinien wymyślić, w jaki sposób strażacy mają się przebić przez korki z Łęczyckiej przez Bema w stronę centrum. Chyba, że planują kosmiczną straż pożarną, ewentualnie słoneczny patrol.

Blurp,blurp