UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten, który podjął decyzję o lokalizacji straży w tym miejscu powinien wymyślić, w jaki sposób strażacy mają się przebić przez korki z Łęczyckiej przez Bema w stronę centrum. Chyba, że planują kosmiczną straż pożarną, ewentualnie słoneczny patrol.
Blurp,blurp