Jeden chętny na organizację jarmarku

26
30.10.2025
Jeden chętny na organizację jarmarku
Powitanie Mikołaja podczas Świątecznych Spotkań Elblążan w ubiegłym roku Fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl
90 tys. zł chce przeznaczyć miasto na realizację Elbląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. W przetargu dotyczącym tego zadania zgłosiła się jedna firma.

Jeden chętny na organizację jarmarku
Jarmark chce ponownie zrealizować Grupa Merlin Andrzej Duszyński z Elbląga, która za swoje usługi oczekuje niespełnia 84 tys. zł. Wydarzenie odbędzie się w terminie 5-7 grudnia. Ponownie pojawią się na nim produkty regionalne o charakterze rzemieślniczym, wydarzenia będzie miało elementy kulturalno–artystyczne.

Wykonawcę czekają takie zadania jak nabór, rozstawienie i bieżąca obsługa wystawców, przygotowanie dokumentacji, zabezpieczenie wystawców w prąd elektryczny i wyposażenie szopki bożonarodzeniowej. Będzie też odpowiadał za zorganizowanie dostępności telefonicznej w celach informacyjnych, zapewnienie minimum 70 wystawców na każdy dzień jarmarku, weryfikację asortymentu jarmarcznego zgodnie z wytycznymi („z założeniem iż asortyment ten obejmuje towary i produkty lokalne i regionalne o charakterze rzemieślniczym. Każdy inny asortyment nie spełniający ww. warunków wymaga pisemnej akceptacji zamawiającego”), konsultację powierzchni handlowych ze stałymi najemcami Starego Miasta, zorganizowanie i obsługę biura wystawców, przygotowanie kwestii drogowych itp., itd.

Dokumentacja przetargu zawiera również cennik opłat za dla wystawców, przedstawiamy go w dołączonej grafice.

oprac. TB

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawidłowo. Elbląska lokalna firma z branży.
(2025.10.30)

info

23  
  2
"Kolorowych jarmarków! Smart zegarków! Kolorowych baloników! Słuchaweczek na druciku! Motyli drewnianych! Cen wywindowanych! Cukrowej waty! I po bańkę za metr kwadratowy chaty! Bawmy się i uśmiechajmy!
(2025.10.30)
będziesz "sławny"
(2025.10.30)
Czy miasto przewidziało jakieś bony dla mieszkańców ? Mam 13 emeryturę, 800+, darmową komunikację, dodatek energetyczny, darmowe laptopy dla dziecidarmowe leki... Na ale nie będę płacił 100 PLN za kiełbasę czy 15 za pajdę ze smalcem albo watę cukrową
Prezydencie jak żyć ? (2025.10.30)
Tłumnie-:)))
(2025.10.30)

info

3  
  0
@Prezydencie jak żyć ? - Przydałby się jeszcze mózg.
(2025.10.30)
Jestem ciekawy czy te opłaty to za jeden dzień czy za cały weekend. bo jak za jeden dzień to lokalni rękodzielnicy raczej się nie wystawią lub będzie ich towar kosztował krocie.
(2025.10.30)
Za godzinę. Wyraźnie jest w cenniku, że za godzinę!
(2025.10.30)
@Prezydencie jak żyć ? - Nie ma obowiązku chodzenia na JARMARK. Jeżeli jednak, z jakiegoś powodu tam się znajdziesz, to bądź świadomy tego, że nie ma też obowiązku kupowania czegokolwiek! Radził bym jednak omijać JARMARK z daleka. Nikt tam nie lubi ludzi, mających podobny do Twojego punkt widzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT!
Hanut (2025.10.30)
Jak widzę poziom komentarzy na portelu odpowiada położeniu miasta. Poniżej zera.
(2025.10.30)

info

5  
  2