26
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To po co ten cały Departament od Imprez, skoro miasto wynajmuje firmę, która ma przygotować jarmark ??!?? Ale co tam 100 tysięcy... Drobiazg z naszych portfeli. Fajne zarządzanie miastem.
Mlekosiewylewa (2025.10.30)
@Mlekosiewylewa - Obawiam się że to tak nie działa. Ta opłata nie jest za samą zarządzanie ale zrobienie wszystkiego co jest potrzebne - zabezpieczenie dróg, doprowadzenie prądu do stanowisk a nawet przygotowanie szopki. Urząd nie posiada materiałów na stanie które są do tego potrzebne więc by musiał je wypożyczyć a jak znam życie to by wyszło jeszcze drożej. A po za tym będzie organizować to firma która wie co robi i ma w tym doświadczenie, czego nie można powiedzieć o ludziach pracujących w urzędzie. Pewnie zapytasz mimo wszystko po co mamy taki departament wiec śpieszę z odpowiedzią : Nie wiem choć się domyślam.
(2025.10.30)
@Prezydencie jak żyć ? - Za pisu to były pikniki z darmową kielbasom a za po muszę za wszystko płacić. Trzeba obalić ten rząd który chce polską kiełbasę sprzedać Niemcom
Szok i niedowierzanie (2025.10.30)
Departament organizacji Imprez i podobno geniusz zarządzania / były barman/ zatrudniony na samodzielnym stanowisku w Urzędzie Miasta - co oni robią ???
(2025.10.30)

info

5  
  2
Ja tam widzę, że za moduł nie godzinę!
🫨 (2025.10.30)
@Prezydencie jak żyć ? - Spytaj śliwkę
(2025.10.30)
@Szok i niedowierzanie - Gdzie się leczysz Śliwa
(2025.10.30)
CPK, cały PIS kradnie
(2025.10.30)

info

7  
  4
Ciekawość zabiła kota, przecież ciebie to nie dotyczy, nie wysilaj swojej łepetyny. Nie będziesz ani wystawcą, ani klientem.
(2025.10.30)
Dajesz się podpuścić.
bra (2025.10.30)