Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
10
21
@Prezydencie jak żyć ? - Przydałby się jeszcze mózg.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
@Prezydencie jak żyć ? - Nie ma obowiązku chodzenia na JARMARK. Jeżeli jednak, z jakiegoś powodu tam się znajdziesz, to bądź świadomy tego, że nie ma też obowiązku kupowania czegokolwiek!
Radził bym jednak omijać JARMARK z daleka. Nikt tam nie lubi ludzi, mających podobny do Twojego punkt widzenia.
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
@Prezydencie jak żyć ? - Za pisu to były pikniki z darmową kielbasom a za po muszę za wszystko płacić. Trzeba obalić ten rząd który chce polską kiełbasę sprzedać Niemcom
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@Prezydencie jak żyć ? - Spytaj śliwkę
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Szok i niedowierzanie - Gdzie się leczysz Śliwa
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Dajesz się podpuścić.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@bra - Byle nie takim jak ty, twoje teksty tylko dla cepów wyznających.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Szok i niedowierzanie - Prezes powiedział że jak dojdą do władzy to dadzą 100 000 za urodzenie dziecka. Może w końcu sam się skusi
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Bezdzietny jarek - "Prezes powiedział że jak dojdą do władzy to dadzą 100 000 za urodzenie dziecka. " - w praworządnym kraju by za to siedział. Używanie państwowych pieniędzy do celów wyborczych.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1