Wybrany wątek opinii

Czy miasto przewidziało jakieś bony dla mieszkańców ? Mam 13 emeryturę, 800+, darmową komunikację, dodatek energetyczny, darmowe laptopy dla dziecidarmowe leki... Na ale nie będę płacił 100 PLN za kiełbasę czy 15 za pajdę ze smalcem albo watę cukrową
Prezydencie jak żyć ? (2025.10.30)
@Prezydencie jak żyć ? - Przydałby się jeszcze mózg.
(2025.10.30)
@Prezydencie jak żyć ? - Nie ma obowiązku chodzenia na JARMARK. Jeżeli jednak, z jakiegoś powodu tam się znajdziesz, to bądź świadomy tego, że nie ma też obowiązku kupowania czegokolwiek! Radził bym jednak omijać JARMARK z daleka. Nikt tam nie lubi ludzi, mających podobny do Twojego punkt widzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT!
Hanut (2025.10.30)
@Prezydencie jak żyć ? - Za pisu to były pikniki z darmową kielbasom a za po muszę za wszystko płacić. Trzeba obalić ten rząd który chce polską kiełbasę sprzedać Niemcom
Szok i niedowierzanie (2025.10.30)
@Prezydencie jak żyć ? - Spytaj śliwkę
(2025.10.30)
@Szok i niedowierzanie - Gdzie się leczysz Śliwa
(2025.10.30)
Dajesz się podpuścić.
bra (2025.10.30)
@bra - Byle nie takim jak ty, twoje teksty tylko dla cepów wyznających.
(2025.10.30)
@Szok i niedowierzanie - Prezes powiedział że jak dojdą do władzy to dadzą 100 000 za urodzenie dziecka. Może w końcu sam się skusi
Bezdzietny jarek (2025.10.31)
@Bezdzietny jarek - "Prezes powiedział że jak dojdą do władzy to dadzą 100 000 za urodzenie dziecka. " - w praworządnym kraju by za to siedział. Używanie państwowych pieniędzy do celów wyborczych.
(2025.11.01)
Powrót do komentarzy